Liga Okręgowa » Katowice IV | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 18 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | |
1. | LKS TĘCZA BŁĘDÓW | XXX | - | - | - | 0:2 | - | 1:1 | - | - | - | - | 4:2 | 1:2 | 3:0 | 0:1 | 2:1 | 1:3 | 1:4 |
2. | AKS MIKOŁÓW | 5:0 | XXX | - | 1:0 | 1:0 | 2:0 | - | 1:1 | 3:1 | 4:0 | - | - | 5:1 | - | - | - | 8:0 | - |
3. | BKS SARMACJA BĘDZIN | 2:3 | 0:3 | XXX | 1:5 | 3:1 | 0:3 | - | 0:2 | 2:0 | - | - | - | 3:0 | - | - | - | - | - |
4. | BKS SPARTA KATOWICE | 3:1 | - | - | XXX | 2:1 | - | - | - | - | 0:1 | - | 7:0 | 3:0 | 9:0 | - | 4:3 | 6:1 | 0:2 |
5. | CKS CZELAD¬ | - | - | - | - | XXX | - | 5:1 | - | - | - | 4:0 | 8:2 | 2:1 | 0:1 | 2:1 | 6:3 | 2:0 | 0:5 |
6. | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 4:3 | - | - | 0:5 | 3:0 | XXX | - | 2:0 | - | 0:0 | - | - | - | 4:2 | 8:0 | - | 4:2 | - |
7. | GKS GRUNWALD RUDA ¦LˇSKA | - | 1:2 | 2:4 | 1:6 | - | 1:4 | XXX | 3:8 | 0:3 | 0:2 | 1:2 | - | 1:1 | - | - | - | - | - |
8. | KS CYKLON ROGO¬NIK | 1:2 | - | - | 3:3 | 2:0 | - | - | XXX | - | - | - | 7:0 | - | 4:1 | 1:1 | 3:1 | 4:0 | - |
9. | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 3:0 | - | - | 0:2 | 2:0 | 0:2 | - | 0:1 | XXX | 4:1 | - | - | - | 0:1 | 3:0 | - | - | - |
10. | KS NIWY BRUDZOWICE | 1:2 | - | - | 1:1 | 0:3 | - | - | 4:0 | - | XXX | - | - | - | 3:2 | 2:3 | 1:1 | - | - |
11. | KS SLAVIA RUDA ¦LˇSKA | 2:2 | 1:4 | 1:2 | 1:3 | - | 2:1 | - | 0:3 | 0:1 | 0:0 | XXX | - | 2:3 | - | - | - | - | - |
12. | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | 0:3 | 1:3 | - | - | 0:6 | 2:2 | - | 2:4 | 0:2 | - | XXX | - | - | - | - | - | 0:6 |
13. | LKS POGOŃ IMIELIN | - | - | - | - | - | 0:1 | - | 0:3 | 1:1 | 3:2 | - | 4:2 | XXX | 2:1 | 3:1 | 1:2 | - | - |
14. | LKS ¬RÓDŁO KROMOŁÓW | - | 1:3 | 2:2 | - | - | - | 1:2 | - | 0:1 | - | 0:1 | 5:1 | - | XXX | - | 1:3 | - | 4:5 |
15. | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | 0:1 | 0:1 | 1:2 | - | - | 1:0 | - | 3:0 | - | 2:0 | 4:0 | - | - | XXX | 4:3 | - | 3:1 |
16. | RKS GRODZIEC | - | 2:5 | 3:3 | - | - | 0:2 | 6:1 | - | 1:5 | - | 1:3 | 2:1 | - | - | - | XXX | - | 0:4 |
17. | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | - | - | 1:2 | - | - | - | 3:4 | - | - | - | 4:3 | 4:5 | 8:1 | 1:0 | - | - | XXX | 0:6 |
18. | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | 1:0 | 5:0 | - | - | 2:1 | 6:0 | 0:0 | 4:0 | 3:0 | 2:2 | - | 2:1 | - | - | - | - | XXX |
|
KS NIWY BRUDZOWICE | 1:2 | LKS TĘCZA BŁĘDÓW |
2021-11-20, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
dzisiaj: 6, wczoraj: 118
ogółem: 1 334 698
statystyki szczegółowe
Kopiowanie tre¶ci i zdjęć zawartych na stronie i ich przetwarzanie bez zgody administratora strony jest zabronione.